Олександр Маркушин: За рік в інфекційному відділенні Ірпінської лікарні врятували близько тисячі хворих

171626298 1886212228220646 9177049704690511643 N

Протягом року, що минув від моменту відкриття реконструйованого інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні, там врятували життя близько тисячі хворих. Про це заявив сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.  

«Рівно рік тому, 10 квітня, ми відкрили оновлене інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні. Тоді всього за три тижні стара будівля, що раніше була схожа на сарай, перетворилася на сучасний медзаклад, оснащений усім необхідним для якісного лікування хворих на Covid-19. Для України це був прецедент. За рік в інфекційному відділенні ІЦМЛ було врятовано життя близько тисячі хворих! Майже 900 пацієнтів були під’єднані до джерела кисню, 80 перебували на апаратах ШВЛ», – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що сьогодні в Ірпінській лікарні є 100 ліжкомісць для лікування пацієнтів із коронавірусом: 40 – в оновленому корпусі інфекційного відділення та ще 60 – у капітально відремонтованих і переоснащених палатах терапевтичного відділення. До кожного ліжка підведено кисень. Лікарня має 19 апаратів штучної вентиляції легень і свою кисневу станцію, яка забезпечує безперебійну подачу кисню.

За словами міського голови, «щодня за людські життя борються понад 70 фахових медиків». «Низький їм уклін від імені усіх мешканців Ірпінської громади!» – наголосив він.

«Дякую підприємцям та керівникам сусідніх громад, які минулого року відгукнулися на наш заклик, об’єдналися і допомогли «реанімувати» в рекордні строки інфекційне відділення. Окреме спасибі головному лікарю Ірпінської центральної міської лікарні Антону Довгополу, який завдяки своєму професіоналізму і наполегливості зробив Ірпінь одним із опорних пунктів Київщини з лікування хворих на Covid-19», – додав Олександр Маркушин.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!