Олександр Маркушин: «Чорні реєстратори» незаконно передали під багатоповерхову забудову землі лісового фонду

imgonline-com-ua-BigPicture-RY41SbdlgGi

Реєстратори Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) незаконно передали в приватну власність під багатоповерхову забудову дві ділянки земель лісового фонду загальною площею понад 8 га, розташовані на території Ірпінської громади. Про це заявив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

«Поки ірпінці щедрували і зустрічали Старий Новий рік, відбулася спроба привласнення земель лісового фонду в нашій громаді. Сьогодні нам стало відомо, що дві земельні ділянки загальною площею понад 8 га, які належать до земель державного лісового фонду та знаходяться в межах території Ірпінської міської громади, так звані “чорні реєстратори” передали у приватну власність із цільовим призначенням під багатоповерхову забудову», – повідомив мер.

За його даними, незаконна оборудка була проведена вчора, здійснили її реєстратори з інших регіонів України.

«Працювали два реєстратори: Касяненко Марина Анатоліївна з Кіровоградської області та Мельник Інна Віталіївна з Харківської області. За інформацією, яку ми отримали з достовірних джерел, обидві представниці Держгеокадастру діяли на підставі підроблених державних актів 2001 року», – розповів Маркушин.

Він підкреслив, що, «віддавши землі державного лісового фонду в приватні руки та ще й зі зміненим цільовим призначенням, Держгеокадастр вийшов за межі своїх повноважень та порушив земельне законодавство».

«Ми уже готуємо подання в правоохоронні органи з повідомленням про цей ганебний злочин зі сторони Держгеокадастру. Також звертаємося до Державного агентства лісових ресурсів, яке є розпорядником згаданих земель, із вимогою також невідкладно звернутися до правоохоронних органів та суду для скасування рішень “чорних реєстраторів”. Як бачимо, поки місцеві псевдоактивісти з подачі електоральних невдах кричать про землі “не в межах Ірпеня”, зацікавлені особи тихенько роблять свою справу, на якій зароблять мільярди. Тому закликаю зараз усіх, кому справді не байдуже наше місто, активізуватися і допомогти повернути землі лісового фонду у власність держави. А “чорних реєстраторів” попереджаю про відповідальність за такі дії. Ми просто так це не залишимо і контролюватимемо питання аж до моменту оголошення вироків “чорним реєстраторам”», – наголосив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

«Кожна гривня неймовірно важлива»: вчителька з Ірпеня потребує підтримки в боротьбі з онкохворобою

Сьогодні, 19:54

Детальніше
«Irpin Reconstruction Summit» організовує в Каннах благодійний показ фільму «Залишаючи Ірпінь»

Сьогодні, 17:49

Детальніше
Ірпінь відвідала Прем'єр-міністерка Молдови Наталія Гаврилиця (фото)

Сьогодні, 15:18

Детальніше
Команда ірпінського клубу «Реформа» перемогла у Відкритому кубку міста з кікбоксингу

Сьогодні, 14:46

Детальніше
Олександр Маркушин привітав працівників Ірпінської міськради з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 11:57

Детальніше
Учениця Ірпінської школи мистецтв завоювала гран-прі міжнародного конкурсу

Сьогодні, 10:34

Детальніше
Уночі над Київщиною літали «Шахеди»

Сьогодні, 09:49

Детальніше
Вшанування пам’яті загиблих воїнів на Алеї Слави в Ірпені (фото)

06 гру 20:39

Детальніше
Всі новини