Олександр Маркушин дав доручення розробити стратегію розвитку медицини Ірпінської ОТГ (відео)

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

«За два тижні дати пропозиції з приводу амбулаторій у нашій Михайлівці-Рубежівці, в Козинцях та в Діброві. А вам, Антоне Михайловичу, щодо Михайлівки-Рубежівки дати бачення вторинної ланки медицини».

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин доручив керівникам первинної і вторинної ланки медицини Ірпеня розробити стратегію розвитку охорони здоров’я для громад, які увійшли до Ірпінської ОТГ. Керівникам медичної галузі Ірпеня поставлено завдання за два тижні вивчити ситуацію і надати свої пропозиції.

Андрій Левківський, директор Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Першочергово ми вивчимо детально чисельність населення, територіальне розташування цих населених пунктів, і надалі будемо вивчати можливість створення амбулаторій сімейного типу в цих населених пунктах і розгалуження нашої мережі первинної медико-санітарної допомоги з тією метою, щоб створити там доступну первинну медицину».

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:  

«У нас є два тижні часу для того, щоб вивчити взагалі інфраструктурні об’єкти, які є в цих селах (подивитися, які є об’єкти, що мають відношення до медицини), з’ясувати потребу людей і потім уже приймати рішення стосовно організації процесу надання вторинної медичної допомоги».

Паралельно з розробкою пропозицій у сфері охорони здоров’я ОТГ в Ірпені працюватимуть і над  розвитком якісного транспортного сполучення між населеними пунктами. «УЖКГ «Ірпінь» отримало доручення розробити відповідний проєкт.

Олександр Маркушин:

«За два тижні розробити і дати мені пропозиції щодо перевізників, щодо сполучення між цими селами й Ірпенем, і робити проєкт нової дороги з Михайлівки-Рубежівки до Козинців».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!