Олександр Маркушин: «Дякую кожному лікарю, який турбується про серця мешканців Ірпінської громади»

Photoeditorsdk Export (2)

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав із професійним святом усіх лікарів-кардіологів, які надають медичну допомогу мешканцям громади, і, зокрема, директора Інституту серця Бориса Тодурова.

«Сьогодні, у Всесвітній день кардіолога, хочу подякувати кожному лікарю, який турбується про серця мешканців Ірпінської громади. Зокрема, щирі вітання надсилаю хорошому другові Ірпеня, заслуженому лікарю України, відомому кардіохірургу, керівнику Інституту серця Борису Тодурову та всій його команді», – написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Борис Тодуров

«Співпраця Інституту серця з Ірпінською центральною міською лікарнею почалася у 2016 році. З того часу фахівці Центру регулярно консультують хворих в Ірпені, а місцеві лікарі-кардіологи стажуються у Києві. А торік у квітні був підписаний меморандум про партнерство, який передбачає ще більш тісну співпрацю. На жаль, війна внесла свої корективи у наші плани. Як ви знаєте, у новому медичному центрі, який ми мали відкрити цього року, мало бути сучасне кардіологічне відділення, де б разом із ірпінськими лікарями практикували б і фахівці Інституту серця. Вірю, що після перемоги ми обов’язково втілимо всі задуми у життя», – зазначив мер.

«А поки вітаю всіх кардіологів з професійним святом. Дякую за професіоналізм та добро до людей!» – додав він.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!