Реклама

Олександр Маркушин і Володимир Карплюк розповіли про трагедію Ірпеня на «Baltic Business Forum» у Польщі (фото, відео)

Олександр Маркушин і Володимир Карплюк розповіли про трагедію Ірпеня на «Baltic Business Forum» у Польщі (фото, відео)

Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк узяли участь у «Baltic Business Forum», що проходить у Польщі. Про це повідомляється на сторінці мера у фейсбуці.

Провідна тема форуму, на який зібралися політики, економісти, підприємці та експерти з різних країн світу – «Енергія для відбудови України».

«Говоримо про російську агресію в Україні, жорстокість окупантів, воєнні злочини, нищення інфраструктури та руйнування економіки. Спеціально для учасників форуму ми підготували багато фото- та відеоматеріалів про те, що зробили з Ірпенем рашисти. Під час свого виступу розповів про масштаби руйнації нашого міста, про тисячі сімей, що залишилися без даху над головою, про знищені школи, дитсадки, заклади культури та спорту», – зазначив міський голова.

«Щиро дякую організаторам «Baltic Business Forum» за запрошення, надану можливість розповісти міжнародній спільноті про трагедію Ірпеня, а головне – за нагоду попросити європейську спільноту про максимальну підтримку і допомогу нашій громаді!» – наголосив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!