Олександр Маркушин передав службове авто медикам і закликав бізнес надати ще чотири

photoeditorsdk-export - 2020-04-04T182826.576

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин на період карантину передав свій службовий автомобіль медикам та закликав місцевий бізнес надати їм у тимчасове користування ще чотири автівки. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

«Сьогодні прийняв рішення передати свій службовий автомобіль на час карантину для підвозу медиків. Життя та здоров‘я жителів Ірпеня, особливо найбільш вразливої категорії — наших людей літнього віку — на першому місці! Звертаюся до власників та керівників місцевого бізнесу. Для потреб медицини Ірпеня (здебільшого, для перевезення лікарів) на період карантину необхідно в тимчасове користування ще 4 легкових автомобілі. Знаю, що зараз підприємці не використовують “на повну” автомобілі робочого автопарку, а нашим лікарям вони стануть в нагоді», — зазначив Маркушин.

Він пообіцяв «повернути авто після завершення карантину чистими та продезінфікованими».

Тих, хто вирішить відгукнутися, посадовець попросив повідомити про це коментарем під його постом чи особистим повідомленням, або зателефонувати +380(93)9281631 (Антон).

«Громада в нелегкий час єднається!» — додав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в Ірпені з 19 березня працює спеціалізована протиепідемічна амбулаторія, куди звертаються всі, в кого є ознаки ГРВІ чи підозра на коронавірус. Лікарі амбулаторії прийняли вже понад 600 пацієнтів.

Також зараз відбувається термінова реконструкція інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

На сьогоднішній день в Ірпінському регіоні виявлені 6 випадків захворювання на COVID-19: три — в Ірпені та по одному — у Ворзелі, Гостомелі й Коцюбинському. Зразки біоматеріалу 38 жителів регіону досліджуються в лабораторії.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!