Реклама

Олександр Маркушин перевірив хід підготовки теплового господарства Ірпеня до зими (відео)

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Першого вересня все повинно працювати. Ми приходимо з інспекцією і все дивимося. Газ (має бути) заведений, підключений»

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин перевірив хід підготовки  теплового господарства міста до зими. У першу чергу проконтролював роботи на новій мінікотельні на вулиці Ніжинській.

Олександр Маркушин:

«Чого взагалі було прийнято рішення її будувати? Ці гуртожитки на Ніжинській, 6 і Ніжинській, 11 та наша амбулаторія від центральної котельні дуже далеко — це були крайні точки, і до них доходило тепло з великими втратами. Вирішили побудувати тут невелику модульну котельню,  щоб вони отримали якіснішу послугу, щоб було менше втрат. І це буде економічно доцільно для міста».

У котельні вже встановлені два сучасні економічні котли, завершений монтаж основного устаткування.    

Максим Панчук, головний інженер КПП «Теплоенергопостач»:

«Зараз плануємо встановлення хімводоочистки, підживлювального бака, і з третього числа, з понеділка, ми плануємо копати й прокладати нову трасу на амбулаторію».

Олександр Маркушин перевірив також підготовку до встановлення комерційного вузла обліку газу в котельні на вулиці Миру. Встановлення нових сучасних лічильників – це вимога облгазу. 

Олександр Маркушин:

«Треба, щоб цей вузол обліку газу до вересня місяця ви повністю здали облгазу. У вересні вони повинні нам уже дати дозвіл, що ми можемо його експлуатувати».

Євгеній Шиян, майстер газового господарства КПП «Теплоенергопостач»:

«Прилади зараз знаходяться вже на повірці, тобто це вже теж завершальний етап. Єдине залишилось — зараз розробляється виконавчо-технічна документація, яка потрібна при здачі цього вузла».

Олександр Маркушин повідомив, що «Теплоенергопостач» виконав майже всі роботи з підготовки котелень до зими, і на сьогоднішній день Ірпінь уже на 90% готовий до опалювального сезону.

Нагадаємо, що в місті працює гаряча лінія Олександра Маркушина. Якщо у вас виникають питання з приводу теплопостачання, ви можете подзвонити за номером 0800 335 191.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!