Реклама

Олександр Маркушин розповів, як було ініційоване побратимство Ірпеня і Маямі (відео)

315607934 573450484780029 5941261891829724253 N

Сьогодні в ефірі телеканалу «1+1» під час прямого включення зі США Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів про те, як виникла та була реалізована ініціатива щодо побратимства Ірпеня з американським містом Маямі та про збір поліцейськими цього міста зброї для ірпінських колег і територіальної оборони.

«Ми разом із депутатом Верховної Ради України Мар’яном Заблоцьким почали шукати зброю для територіальної оборони. Їздили на одну конференцію, на другу, потім відбулося знайомство з керівником поліції Маямі, і ми почали рухатися в тому напрямку, щоб ту зброю, яку поліція конфіскувала і зберігала в себе, передати нашій територіальній обороні. Потім ми познайомилися з депутатом із міста Маямі, який і запропонував: «Давайте рухатися далі. Ми можемо заснувати побратимство між Ірпенем і Маямі». У нас було декілька zoom-конференцій із мером Маямі, і вони запропонували перші: «А ви б не хотіли [укласти угоду про побратимство]?». Звичайно, ми хотіли. Вони прийняли на своїй сесії міськради рішення, щоби з нами укласти цей договір, так само ми прийняли таке рішення на сесії Ірпінської міської ради. Ми обговорили текст угоди, де було б написано про підтримку, допомогу, зокрема допомогу в реконструкції нашого міста, у відбудові, про партнерство в навчанні, обмін досвідом», – зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, вчора Ірпінський міський голова підписав із мером Маямі Френсісом Суаресом угоду про побратимство між двома містами. Також поліція Маямі передала ірпінським правоохоронцям і теробороні стрілецьку зброю, зібрану в ході започаткованої в червні акції «Guns 4 Ukraine».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама