Реклама

Олександр Маркушин: Спільно з громадою буду відстоювати право Ірпеня стати районним центром

Photoeditorsdk Export (27)

Жителі Київської області вимушені вийти в середу під стіни Кабінету Міністрів України з вимогою проведення справедливої адміністративної реформи, заявив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Ми хочемо повернути місту Ірпінь статус адміністративного центру Ірпінського регіону», — зазначив він.

Маркушин нагадав, що 10 червня о 8.00 сотні жителів Київщини звернуться до міністра розвитку громад і територій України з закликом «Чернишов, почуйТе Ірпінь!».

«Також ми хочемо, щоб нас почули у Київській обласній адміністрації та у Верховній Раді України. Саме Ірпінь має повне право стати адміністративним центром регіону. Нагадуємо, що наше місто більше, ніж інші, відповідає методології формування адміністративних одиниць, яку розробило Міністерство розвитку громад та територій. Саме в Ірпені, а не в Бучі, сконцентрована інфраструктура, яка протягом довгих років обслуговує Ірпінський регіон», — наголосив перший заступник мера.

«Я народився, виріс і працюю в Ірпені. Тут живуть мої батьки та друзі. Тому спільно з громадою буду відстоювати право нашого міста стати районним центром регіону», — запевнив Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама