Реклама

Олександр Маркушин: Відключення світла мають скорочуватися, але Ірпінь готовий і до блекауту (відео)

Photo 2022 11 21 07 58 03

Періоди відключень електроенергії в Ірпені відсьогодні мають скорочуватися, проте громада готова й до погіршення ситуації – аж до повного блекауту. Про це сьогодні в студії телепрограми «Сніданок із «1+1″» розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«На сьогоднішній день є відключення по чотири години: чотири години є світло, чотири немає. Ми всі це розуміємо, і містяни розуміють. Йде війна, і Росія сьогодні вдалася до найгіршого: в них немає перемоги на фронті, і вони б’ють по нашій енергосистемі. Вони хочуть влаштувати терор, щоби в Україні була паніка, щоб українці виїхали з України. Наше завдання як влади – зробити все, щоб у нас було і світло, і тепло, і щоб у людей була вода, аби ніхто не виїжджав», – сказав мер.

Він зазначив, що енергетики «обіцяють, що сьогодні буде новий графік відключень – світла не буде по дві години, а, можливо, й по годині».

Міський голова підкреслив, що об’єкти критичної інфраструктури громади забезпечені альтернативними джерелами енергоживлення.

«Якщо буде суцільний блекаут, ми підготовлені у сфері водопостачання, водовідведення – у нас на всіх станціях стоять дизель-генератори. У нашій центральній лікарні, в інфекційному відділенні є генератори. Ми будемо готові їх вмикати, і на сьогоднішній день уже вмикаємо, коли немає світла. Є достатній запас пального. Так само в пологовому будинку в нас є дизель-генератор, він працює, так що наші жінки можуть народжувати маленьких українців», – наголосив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама