Олександр Маркушин: «Винесемо на сесію міськради питання про виділення 24 атовцям земельних ділянок»

240879778_1996203223888212_8625137429646836483_n

На найближчу сесію Ірпінської міськради буде винесений проєкт рішення про виділення 24 учасникам АТО (ООС) земельних ділянок. Про це сьогодні під зустрічі з членами ірпінської Ради ветеранів АТО повідомив міський голова Олександр Маркушин.

«Сьогодні зустрічався з членами Ради ветеранів АТО. Повідомив хлопцям, що уже на найближчу сесію міськради винесемо рішення про виділення 24 нашим воїнам земельних ділянок у селі Михайлівка-Рубежівка. Список тих, хто вже цієї осені отримає землю, подала Рада ветеранів АТО, і в ньому лише інваліди війни, які до того, як відправилися у зону АТО, проживали на території нашої громади. Цей перелік до сесії отримають всі депутати», – зазначив мер після зустрічі на своїй сторінці у фейсбуці.

«На цьому ми зупинятися не збираємося і надалі будемо поступово вирішувати питання забезпечення житлом чи землею хлопців, які захищали мирне небо над нами», – запевнив Маркушин.

Він також наголосив, що на сьогодні в Ірпені учасники АТО і родини загиблих уже отримали 270 земельних ділянок та 52 квартири, «і це чи не найбільше в Україні».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!