Олександр Маркушин: «За цю каденцію ми повинні побудувати дві школи»

photoeditorsdk-export - 2021-12-22T181117.348

Упродовж своєї нинішньої каденції міська влада Ірпеня планує збудувати дві окремі школи. Про це заявив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Є проблема перевантаження наших шкіл, але ми чітко собі в програмі ставили, що ми повинні за цю каденцію побудувати дві школи. Це без добудови корпусів шкіл. Повністю повноцінні дві школи. І я впевнений, нам це вдасться, і ми виконаємо поставлене перед нами завдання наших виборців», – сказав мер.

Він нагадав, що на завтрашню сесію міськради виноситься питання про одержання в комунальну власність земельної ділянки площею 2,4 га на території колишнього заводу «Ірпіньмаш» (вул. Садова), де буде збудована комунальна школа.

«Плануємо, що у 2023 році ця школа буде побудована й відкрита», – зазначив Маркушин.

Нагадаємо, 1 вересня ц. р. відкрився новозбудований триповерховий корпус Ірпінської спеціалізованої школи №1 із двома спортзалами, актовою залою та їдальнею, розрахований більш ніж на 800 учнів. У 2018 році був збудований новий корпус школи №17.

У листопаді відбувся тендер на проєктування нового корпусу Ірпінського ліцею №3 для початкових класів, до кінця січня 2022 року має бути розроблений проєкт будівництва.

 
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!