Олександр Маркушин закликав ірпінців допомогти комунальникам прибирати сніг (фото)

Photoeditorsdk Export 2021 02 10t184413.798

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликав городян і підприємців допомогти комунальникам розчищати місто від снігу. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«За прогнозами, сильно сніжитиме ще три дні. Тому закликаю господарів приватних садиб, приватних підприємців та ОСББ допомогти нашим комунальникам і оперативно очищати від снігу свої прилеглі території», – зазначив мер.

Він підкреслив, що «незважаючи на сильний мороз, опади і вітер, комунальники Ірпеня працюють цілодобово, практично без відпочинку».

«Знаю, завжди є багато готових покритикувати цю нелегку працю, та прошу з повагою ставитися до їхньої роботи і, при нагоді, допомагати, – наголосив міський голова. – Це дуже важка праця, яку не можна знецінювати. Ще раз дякую кожному працівникові КП «УЖКГ «Ірпінь» та КП «Управління благоустрою міста»!»

Нагадаємо, сьогодні ірпінська «Муніципальна варта» опублікувала на своїх інтернет-ресурсах відеоролик про те, як працівники комунальних підприємств борються зі сніговою стихією. Ролик був створений із записів камер міської системи відеоспостереження.

Фото Олега Гриба


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!