Олександр Маркушин закликав ірпінців, які перебувають у Варшаві, відвідати сьогоднішній концерт гурту «Друга Ріка»

photoeditorsdk-export (1)

Мер Ірпеня Олександр Маркушин закликав ірпінців та всіх українців, які зараз знаходяться у столиці Польщі, відвідати сьогодні ввечері концерт гурту «Друга Ріка».  

«Багато людей з Ірпеня, Київщини та України через рашистську агресію вимушені наразі тимчасово перебувати у Варшаві. Сьогодні, 21 червня, о 20:00 легендарний український рок-гурт «Друга Ріка» даватиме у Варшаві концерт. Кошти від продажу квитків лідер гурту «Друга Ріка», великий друг Ірпеня Валерій Харчишин спрямовує на закупівлю всього необхідного нашим воїнам, які захищають Україну на передовій. Тому я звертаюся саме до вас, бо це ваша можливість підтримати Збройні Сили України, відвідавши сьогодні концерт гурту «Друга Ріка»», – написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Концерт відбудеться в рамках європейського благодійного туру «Другої Ріки» під назвою «Хто, якщо не ми?». Команда вже виступила в Литві (Вільнюс), Латвії (Рига), Естонії (Таллінн), Чехії (Прага, Брно), Франції (Париж, Ніцца) та в польських містах Краків, Вроцлав, Гданськ і Лодзь.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!