Олександр Маркушин закликав мера Бучі ветувати рейдерські рішення Бучанської міськради

imgonline-com-ua-Resize-BfAS2tBgJE

Ірпінська міська рада закликала мера Бучі Анатолія Федорука скористатися своїм правом вето та зупинити незаконні рішення Бучанської міськради про рейдерське захоплення будівлі амбулаторії у Ворзелі та об’єктів «Ірпіньводоканалу». Про це йдеться в заяві Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, опублікованій на його офіційній сторінці у фейсбуці й на телеграм-каналі.

«Днями Бучанська міська рада прийняла одразу два незаконних рішення. Перше – про створення структурного підрозділу КНП “Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ворзельська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. При цьому у проєкті рішення вказано адресу: смт Ворзель, вул. Європейська, 4. Саме там розташоване приміщення, що на праві комунальної власності належить Ірпінській міській раді. І дії Бучанської міської ради – це перший крок до його рейдерського захоплення… Те саме стосується другого скандального рішення Бучанської міської ради – про передачу на баланс КП “Бучанське управління житлово-комунального господарства” з балансу КП “Ірпіньводоканал” Ірпінської міської ради об’єктів водопостачання та водовідведення», – зазначив Олександр Маркушин.

Він наголосив, що відповідно до Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Бучанська міська рада не наділена повноваженнями розпоряджатися об’єктами комунальної власності Ірпінської міської територіальної громади, а Ірпінь не зобов’язаний передавати Бучі об’єкти, які належать Ірпінській громаді, хоча вони й розташовані в межах Бучанської громади.

Загалом, за словами Маркушина, рішення Бучанської міськради суперечать трьом статтям Конституції України, трьом положенням Закону «Про самоврядування в Україні», трьом статтям Цивільного кодексу та Господарському кодексу України. 

«Відтак, Ірпінська міська рада вже звернулася до Бучанського міського голови Анатолія Федорука з проханням скористатися правом вето щодо цих двох однозначно незаконних рішень. У свою чергу, особисто закликаю Анатолія Федорука не допустити затвердження рішень, що суперечать чинному законодавству. Також хочу запевнити, що як очільник Ірпінської громади я не допущу рейдерського захоплення комунального майна Ірпінської міської ради. А особливо таким чином», – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!