Олександр Маркушин зустрівся з послом Словенії Томажем Менціном (відео)

Мер Ірпеня Олександр Маркушин зустрівся з делегацією посольства Словенії на чолі з послом Томажем Менціном. Дипломати прибули до Ірпеня, щоб особисто познайомитися з керівником громади, почути історію захисту міста і дізнатися про теперішню ситуацію. Зокрема, гостей цікавила потреба Ірпеня в наданні міжнародної допомоги.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Пріоритетне завдання – це відбудова міста, повернення людей, бо люди хочуть повернутися. І сьогодні стоїть питання про капітальний ремонт покрівель. Бо якщо ми встигнемо до зими зробити покрівлю, то ми врятуємо будинок».

Олександр Маркушин розповів також і про нагальну потребу відбудови освітніх закладів, які постраждали в результаті російської агресії.

Томаж Менцін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні:
«Словенія має тісні зв’язки з Україною. Ми подивимося, яку допомогу можна надати через урядову лінію, а також неурядові організації, через різні фонди. Ми також розглянемо майбутнє партнерство між муніципалітетами. Ми будемо розглядати також і можливість якнайшвидше допомогти вашим школам із забезпеченням компютерами».

Томаж Менцін висловив своє захоплення самою організацією процесу відбудови та підходами влади до відновлення міста.

Томаж Менцін:
«Я захоплююся діями вашого мера, а також діями громади в ці важкі часи. Я бачу, що вже зараз багато чого зроблено успішно. І я бачу, що ваш мер є дійсно успішним менеджером».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!