Опалювальний сезон в Ірпені неможливо продовжити через величезні борги споживачів — Олександр Маркушин

91221243_1564355893739616_2354615644214788096_n

Через надзвичайно велику заборгованість споживачів ірпінське комунальне підприємство «Теплоенергопостач» більше не може купувати газ для продовження опалювального сезону. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі перший заступник міського голови Олександр Маркушин.  

«В останні дні на мою гарячу телефонну лінію надходить багато дзвінків з проханням продовжити в місті опалювальний сезон ще хоча б на 2 тижні. Як повідомлялося раніше, він завершується завтра, 1 квітня, о 8-й ранку. Ми добре розуміємо хвилювання людей, але КП “Теплоенергопостач” вимушене вимкнути опалення в будинках, які перебувають на його обслуговуванні. Чому вимушене? Для продовження опалювального сезону необхідно придбати газ. Його не можна придбати запасом на тиждень чи два. Можна придбати тільки місячні ліміти вартістю 3 млн грн. На жаль, КП “Теплоенергопостач” не може цього зробити, бо через величезну заборгованість споживачів, яка сягає понад 30 млн грн, підприємство опинилося в скрутній ситуації: не вистачає коштів на зарплату працівникам, на оплату енергоносіїв і, зрозуміло, на придбання газу. Тому адміністрацією підприємства було запропоновано завершити опалювальний сезон», — пояснив Олександр Маркушин.  

При цьому він запевнив, що «в більшості соціальних установ (це, зокрема, дитяча лікарня, поліклініки дитяча і доросла, стаціонар у Бучі, протиепідемічна амбулаторія) буде тепло, як і раніше; вони опалюються пелетами».

«Мешканців же житлових будинків прошу поставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Перепрошую за тимчасовий дискомфорт у домівках. Вірю в мудрість нашої громади», — зазначив Олександр Маркушин.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!