Організатори «Київської сотки» подякували Ірпеню за допомогу в проведенні гонки

Photoeditorsdk Export 2020 12 04t181438.851

Засновник велогонки «Київська сотка» Сергій Харчук та організатор змагань Ростислав Гуділін приїхали в Ірпінь, аби подякувати за допомогу в організації гонки. Вони вручили Ірпінському міському голові Олександру Маркушину, «Муніципальній варті» та КП «УЖКГ «Ірпінь» пам’ятні знаки і домовилися про подальшу співпрацю.

«Нам дуже сподобалося співпрацювати з Ірпенем. Веломаршрут був добре підготовлений – чиста і безпечна дорога, відповідна розмітка, відмінна робота волонтерів. Наступного року, 5 вересня, запланована чергова «Київська сотка», і ми плануємо знову прокласти маршрут через Ірпінь. Також будемо раді долучатися до організації місцевих та регіональних велозмагань», – зазначив Сергій Харчук.

Міський голова Олександр Маркушин зазначив, що Ірпінь завжди радо вітає проведення різноманітних спортивних заходів і готовий у будь-який час їх підтримати.

«Ірпінь – місто спорту і здоров’я. А ще наше місто дуже дружнє до велоспорту. У нас безліч велодоріжок, часто проводимо велозабіги, і те, що маршрут такої відомої велогонки, як «Київська сотка», вже вкотре проходить саме через Ірпінь – для нас честь. Завжди раді й сподіваємося на майбутню співпрацю», – сказав мер.

Нагадаємо, цього року «Київська сотка» відбулася 6 вересня. У велогонці, яка стартувала з Києва, взяли участь понад 2 тисячі спортсменів, які долали дистанції завдовжки в 100 та 50 кілометрів. В Ірпені велосипедисти їхали через мікрорайон Романівка, вулицями Соборною, Достоєвського, Озерною, Личака, Центральною, Садовою, а далі знову Соборною — в Бучу. На зворотному шляху маршрут включав ділянки вулиць Соборної, Щасливої, Університетської та дорогу Р30 через Романівку.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!