Реклама

Педагоги Ірпінської громади вивчатимуть досвід європейських держав

Педагоги Ірпінської громади вивчатимуть досвід європейських держав

Двоє освітян Ірпінської громади — директорка Ірпінського ліцею №1 Олена Ілляшенко та директорка Ірпінського академічного ліцею НУБіП України Світлана Березинець  — представлять місто на міжнародній арені. Вони відвідають заклади освіти Італії і Австрії й ознайомляться із системою середньої освіти країн та організацією освітнього процесу для учнів з України. Про це повідомила заступниця міського голови Ірпеня Юлія Устич у фейсбуці.

Так, директорка Ірпінського ліцею №1 Олена Ілляшенко у складі делегації від Асоціації керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України” візьме участь в ХХІ міжнародному освітянському турі, який відбудеться з 11 по 19 листопада 2023 року. У програмі туру заплановані практичні заняття, обмін досвідом та отримання сертифікатів підвищення кваліфікації.

А директорка Ірпінського академічного ліцею НУБіП України Світлана Березинець представить Ірпінську громаду в Австрії у складі делегації до якої увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Київської обласної державної адміністрації та керівники закладів освіти Київщини.

399652073 313953528162436 8466111153475921862 N

Австрійсько-українська практична зустріч з обміну досвідом з теми “Лідерство та менеджмент якості освіти” пройде у Відні з 29 листопада по 3 грудня 2023 року. Учасники практикуму матимуть можливість відвідати освітні установи Австрії, поділитися досвідом та зустрітися з українськими учнями, які тимчасово навчаються у австрійських школах. Зустріч відбудеться за ініціативи та підтримки Австрійської агенції з питань освіти та інтернаціоналізації (OeAD).

«Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку системи освіти України та можливість для наших освітян навчатися, розвиватися та використовувати європейський досвід організації якісного освітнього процесу. Ірпінської громади вивчають досвід європейських держав», — зазначила Юлія Устич.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини