Реклама

Педагогині з Приірпіння перемогли на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури

Педагогині з Приірпіння перемогли на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури

Вчителька польської мови з Ірпінської школи №18 (Коцюбинське) Ганна Шамрай та керівник гуртка-методист Центру творчості дітей та юнацтва (Гостомель) Інна Литвиненко стали переможницями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних закладів освіти. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Роботу Ганни Шамрай – авторський рукопис «Обираю польську» – було визнано найкращою в категорії навчальних програм дослідницько-експериментального напряму (наукове відділення «Мовознавство»). «Це трирічний курс, тісно пов’язаний зі шкільною програмою, що паралельно з вивченням предмету «Польська мова як друга іноземна» надає можливості дітям досягти високого рівня володіння мовою», – відзначається в повідомленні.

Ганна Шамрай

Авторська навчальна програма мовно-літературного гуртка «Рідне слово», створена Інною Литвиненко, розрахована на вихованців початкового та основного рівнів навчання. «Змістовна, цікава, кожен розділ програми спонукає керівника і гуртківців творчо працювати, розвивати здібності з літератури, оволодівати навичками культури мови. Гуртківці-початківці, учні молодших класів на заняттях вчаться спілкуватися, знайомляться з етимологією деяких слів, працюють над складанням власних творів-мініатюр про родину, членів родини, професію батьків, сімейні традиції, рідний край та ін. Вихованці основного рівня ‒ діти 10‒12 років ‒ отримують знання про систему віршування, вчаться писати власну поезію, а також знайомляться з особливостями написання малої прози», – розповіли в управлінні освіти і науки.

Інна Литвиненко

Тепер педагогині з Приірпіння візьмуть участь у загальнонаціональному етапі конкурсу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!