Перевибори голови Гостомеля будуть. Прилипко програв апеляцію

Imgonline Com Ua Bigpicture Xagfe4sw7z

Шостий апеляційний адміністративний суд поставив крапку в намаганнях Юрія Прилипка отримати посаду Гостомельського селищного голови. Ухвалена 21 грудня постанова колегії суддів набрала законної сили та не підлягає оскарженню. Про це повідомив громадський активіст із Гостомеля Антон Кудінов.

«Тепер остаточно. Ми відстояли в апеляції рішення суду першої інстанції щодо перевиборів голови Гостомельської ОТГ (залишення у силі постанови про нові вибори голови від 08/12). Незважаючи на спроби адвокатів Прилипка відволікти суд на несуттєві речі. Суд остаточно підтвердив недійсність постанови Гостомельської ТВК (у неповноважному складі – ред.) про скасування власної постанови. Тому перевиборам точно бути. Ми спільними зусиллями змогли захистити громаду від окупації та подальшого грабунку нашої громади з боку клану Скуратівських-Прилипків. Тому вже зовсім скоро ми зможемо отримати здорову та порядну голову… І можете Прилипку сміливо рекомендувати нерухомість у Ростові», – зазначив Кудінов на своїй сторінці в соцмережі.

Нагадаємо, 8 грудня Гостомельська територіальна виборча комісія визнала громадянина Юрія Прилипка таким, що відмовився від посади селищного голови, та призначила повторні вибори.  Причиною такого рішення стало те, що після офіційного оприлюднення результатів виборів Прилипко не подав до ТВК в передбачений Виборчим кодексом України 20-денний строк заяву про його реєстрацію селищним головою, а також не надав жодного документа про наявність поважних причин, які перешкоджають поданню такої заяви. ТВК наголосила, що, згідно з Виборчим кодексом, у разі невиконання цих вимог «територіальна виборча комісія приймає рішення про визнання особи такою, що відмовилася від посади селищного голови, та призначає повторні вибори».

Селищного голову Гостомельська громада обиратиме 7 лютого 2021 року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!