Перша леді України і глава Єврокомісії привезли в Ірпінь гарну новину (фото)

Photoeditorsdk Export

Сьогодні Ірпінь відвідали дружина Президента України Олена Зеленська та глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Вони запевнили керівництво міста, що Бучанський район отримає кошти від ЄС на відбудову освітніх закладів. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Єврокомісія виділяє 100 мільйонів євро на відновлення пошкоджених шкіл України. І частина з цих коштів піде на відбудову освітніх закладів нашого району. Це сьогодні нам підтвердили Перша леді Олена Зеленська та Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, які приїхали до нашого міста разом із заступником голови Офісу Президента України Кирилом Тимошенком та головою Київської обласної військової адміністрації Олексієм Кулебою», – розповів мер.

Він зазначив, що глава Єврокомісії на власні очі побачила обстріляні стіни і обгорілі коридори Ірпінського ліцею №3, а також побувала в Ірпінській школі №17, де дізналася, як місцева влада налагодила навчальний процес під час воєнного стану.

«Я щиро вдячний Урсулі фон дер Ляєн за допомогу в такому важливому для нас, як і для всієї України, напрямку. Також спасибі Олені Зеленській за ініціативу та лобіювання цього питання в Єврокомісії», – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!