Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках «Великого будівництва» (відео)

imgonline-com-ua-BigPicture-rbhVptaUyjV

У селі Студеники Бориспільського району триває капітальний ремонт дитячого садка «Малятко». Будівля дошкільного закладу була зведена ще в 1980 році. Цього року її почали оновлювати в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це сьогодні, 16 вересня, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«До кінця цього року капітальний ремонт дитсадка в Студениках плануємо завершити. Завдяки впровадженню заходів із енергозбереження заклад зможе 30% економити на оплаті паливно-енергетичних ресурсів. Звісно, і умови для дітей та працівників стануть там значно комфортнішими», – зазначив Василь Володін.

Проєкт передбачає утеплення фасаду, цоколю та горища, а також заміну покрівлі, вікон і дверей. Його загальна вартість сягає 7,1 млн грн.

Будівельна готовність об’єкту наразі складає 80%.

Пресслужба облдержадміністрації відзначила, що «окрім дитсадка в Студениках, на Київщині цьогоріч до “Великого будівництва” включені ще п’ять дошкільних закладів. Об’єкт у Красятичах Поліської громади встигли завершити до 1 вересня. На решті будмайданчиків роботи продовжуються».


Відео пресслужби КОДА

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!