Реклама

Під час святкування Дня захисту дітей в Ірпені проведуть благодійний ярмарок

Imgonline Com Ua Bigpicture Epddnhyn8apxzdo7

У рамках святкування Дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня в ірпінському парку «Покровський», буде проведений благодійний «гаражний» ярмарок. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло.

«Кожен охочий зможе принести дитячі речі, які вже не потрібні, та віддати їх для продажу, або, навпаки, купити будь-яку річ за символічні кошти. Усі виручені кошти будуть направлені на благодійність, а речі, які залишаться, віддамо до «Банку одягу». Будемо щиро вдячні вашій з нами співпраці на благо тих, хто дійсно потребує нашої допомоги», – зазначила Оксана Нечитайло на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, у програмі святкування також:              

  • розваги з веселими аніматорами;
  • фотосесія з мімами;
  • аквагрим;
  • дитячі батути;
  • перегляд мультфільму;
  • дитячий та сімейний показ мод.

Крім того, в рамках свята буде проведений «котячий ярмарок» «Хочу додому», під час якого кожен охочий зможе забрати собі бездомне кошеня чи цуценя, якими опікується Служба захисту та лікування тварин. На нових господарів чекатимуть більше 20 кошенят і 10 цуценят.

Програма триватиме з 18:00 до 21:00.

Як повідомлялося, святкування для містян із нагоди Дня захисту дітей організовують депутати Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя» Оксана Нечитайло, Євгенія Антонюк і Дмитро Чава.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама