Підопічних ірпінського Терцентру соцобслуговування провакцинують від коронавірусу вдома

133324-1_large

Підопічні ірпінського Територіального центру соціального обслуговування отримають щеплення проти коронавірусної хвороби у себе вдома. Про це повідомила заступниця директора Терцентру Діана Бондар.

«На обліку в нас на даний час перебуває 120 людей похилого віку та з інвалідністю – жителі Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців і Діброви. Ми звернулися до керівника Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрія Левківського з проханням, щоб виїзна медична бригада провела їм щеплення вдома, бо їм важко добиратися до пункту вакцинації», – розповіла Діана Бондар.

За словами Андрія Левківського, вакцинувати пацієнтів Терцентру соцобслуговування будуть, наімовірніше, препаратом «CoronaVac», який використовується для щеплень маломобільних груп населення. Строки залежать від того, коли буде отримана вакцина.

«Зараз відбувається підготовка, планування цього етапу вакцинальної кампанії, і як тільки з’явиться вакцина, до цих літніх людей будуть направлені медичні працівники, які проведуть щеплення», – зазначив Левківський.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!