Після нічної атаки пошкоджень на Київщині не зафіксовано

Після нічної атаки пошкоджень на Київщині не зафіксовано

Протягом цієї ночі, з 18 на 19 липня, на Київщині декілька разів лунала повітряна тривога. Ворог атакував повітряний простір України ударними БпЛА. На території Київської області влучень не зафіксовано, падіння уламків також. Про це повідомив очільник КОВА Руслан Кравченко.

За словами очільника КОВА, оперативні групи продовжують роботу з виявлення можливих пошкоджень на території регіону. Поки пошкоджень не зафіксовано.

«Ще раз звертаюся до кожного жителя області, не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. Спускайтеся в укриття та захищені місця. Бережіть себе та своїх близьких!», — закликає Руслан Кравченко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінський виконком зупинив дію двох рішень архітектора Кіпіша, підконтрольного Маркушину

08 Jul 19:14

Детальніше
Площа Тараса Шевченка у Бородянці стала частиною соціального проєкту «Київщина. Місця пам'яті»

08 Jul 18:20

Детальніше
Бої за Ірпінь та окупація Бучі стали основою нового роману «Та, що тримає небо»

08 Jul 15:29

Детальніше
Андрій Кравчук розповів про нововведення від уряду щодо отримання компенсації на відбудову

08 Jul 15:05

Детальніше
Ірпіньводоканал очолив Ігор Куценко

08 Jul 14:32

Детальніше
В Ірпені готуються до премʼєри першої аматорської танго-вистави

08 Jul 13:36

Детальніше
БФ «Україна-перезавантаження» запрошує на зустрічі психологічного клубу та творчі майстерки

08 Jul 13:09

Детальніше
Цьогоріч в Ірпінській громаді виділили 2,1 млн грн на зубопротезування, комп’ютерну томографію та МРТ для військових

08 Jul 12:57

Детальніше
Наживалися на ремонті доріг: на Київщині правоохоронці забезпечили відшкодування понад 4 млн грн збитків

08 Jul 12:35

Детальніше
У селах Ірпінської громади вестимуть прийом профільні фахівці

08 Jul 12:34

Детальніше
У Рубежівці ліквідовують одне з найбільших сміттєзвадищ

08 Jul 12:01

Детальніше
Всі новини