Після новорічних канікул ірпінські школярі навчатимуться дистанційно

photoeditorsdk-export-29

У п’ятницю, 1 січня, ірпінські школи підуть на планові зимові канікули. Триватимуть вони десять днів. А з 11 січня учні та вчителі почнуть дистанційне навчання. Про це журналістам ITV повідомив начальник управління освіти та науки Ірпінської міської ради Олег Білорус.

«Як і прогнозувалося, тритижневих канікул під час локдауну для наших шкіл не буде. У постанові Кабміну вказано тільки про “заборону відвідування освітніх закладів, окрім дошкільних”. А міністр освіти Сергій Шкарлет наголосив, що “це не означає, що освітній процес має зупинитися”. Тому з 1 до 10 січня триватимуть планові канікули. А з 11 січня виходимо на дистанційне навчання», –пояснив Білорус.

Нагадаємо, 9 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» та запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня. У рамках локдауну буде заборонена робота закладів харчування, ТРЦ, спортивних клубів, басейнів, театрів, кінотеатрів, магазинів із непродовольчими товарами, проведення будь-яких масових заходів, а також відвідування освітніх закладів, окрім дошкільних.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!