«Планета Пластик» запустила нову лінію з виробництва поліетиленової труби (відео)

Сьогодні споживач хоче купувати якісний, а головне – екологічно безпечний товар. Аби відповідати тренду, сучасне підприємство має впроваджувати новітні технології та оновлювати обладнання. Нещодавно один із провідних виробників поліетиленових труб в Україні – завод «Планета Пластик» – розширив свій парк інноваційного обладнання і запустив нову трубну лінію.

Володимир Лаврук, начальник ділянки з виробництва поліетиленової труби:
«У нас уже є лінія з виробництва поліетиленової труби діаметром від 160-го по 630-й – це “Krauss Maffei”. Також маємо нову лінію китайського виробника – компанії “Liansu”, яка добре себе зарекомендувала».

На заводі постійно вдосконалюють техніку і технології виробництва для поліпшення якості продукції та підвищення екологічності як продукції, так і виробництва. У квітні цього року вся продукція заводу «Планета Пластик» отримала екологічний сертифікат. Перевірено – труби виробництва «Планети Пластик» не виділяють у навколишнє середовище таких небезпечних речовин як формальдегід, бутанол, ізобутанол, пропанол, ізопропанол і ацетон, тому є безпечними для здоров’я людини та довкілля.

Нову лінію придбали у компанії «Liansu». У вересні її змонтували, а 15 жовтня випустили стартову партію нової продукції. Ця лінія виробляє труби діаметром від 50 до 250 мм, які призначенні для переміщення газу та води.

Володимир Лаврук:
«Звичайно, всі процеси автоматизовані, ведеться автоматичний контроль подачі матеріалу, його витрат, відстеження питомої ваги, що безпосередньо впливає на якість продукції, яка випускається».

Поліетиленові труби вигідно відрізняються від металевих: вони не піддаються корозії, стійкі до всіх мінеральних кислот і лугів, зручні в монтажі, легко зварюються, а термін служби становить майже 100 років. На сьогодні вони вважаються одними з найкращих не лише в Україні, а й далеко за її межами.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті фіскальної служби в Ірпені планують готувати кадри для Бюро економічної безпеки України (фото)

Сьогодні, 17:22

Детальніше
В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
Всі новини