Почесними громадянами Ірпеня стали англійський художник і директор філії Укрзалізниці (відео)

318081225 595010469290697 4120162213534245665 N

Всесвітньовідомий англійський художник Бенксі та керівник Південно-Західної залізниці (регіональної філії АТ «Укрзалізниця») Андрій Букін стали Почесними громадянами Ірпеня. Таке рішення ухвалили на сесії Ірпінської міської ради.

«Художник Бенксі залишив на одному зі зруйнованих рашистами будинків в Ірпені своє графіті, таким чином привернувши увагу світової спільноти до масштабів руйнувань Ірпеня та увіковічнивши своєю творчістю історію боротьби Ірпеня й ідею його відродження. Андрій Букін особисто координував допомогу з евакуації залізницею мешканців Ірпеня, створення комфортного і затишного «Залізного містечка» для тимчасового проживання ірпінців, які втратили житло, швидке відновлення залізничного мосту через річку Ірпінь, перевезення гуманітарної допомоги та матеріалів для відновлення нашого міста», – наголосив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Від імені Ірпінської громади дякую також голові правління АТ «Укрзалізниця» Олександру Камишіну за постійну та всебічну підтримку Ірпінської громади», – додав мер.

Нагадаємо, згідно з рішенням Ірпінської міськради, звання «Почесний громадянин міста Ірпінь» також було присвоєне посмертно  трьом загиблим героям: Ярославу Березову, Собіру Канзафарову та Сергію Тайструку.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!