Податковий університет, що в Ірпені, розриває угоди із закладами освіти Білорусі

photo1635948872

Державний податковий університет, що в Ірпені, розриває всі договори про співпрацю із закладами вищої освіти Білорусі. Про це повідомили на офіційній сторінці закладу вищої освіти у фейсбуці.

«Білоруси! Ваш страх та мовчання дозволили зайти російським військам на вашу землю, розхитувати ситуацію на польсько-білоруському кордоні, лякаючи Європу, ще у 2021 році. Ви мовчали і чекали, коли звір, підгодовуючись білоруськими харчами, нападе на «братню» Україну. Ми знаходимося всього-на-всього за 300 км від кордонів Білорусі. Ви змусили нас збільшити цю відстань на тисячі кілометрів. Державний податковий університет нині в евакуації. Від обстрілів Ірпеня та Приірпіння ми понесли значні матеріальні, а головне, фізичні і моральні втрати. Наші співробітники, студенти та викладачі – 700 людей – 10 днів провели в університетських укриттях під артобстрілами та бомбардуваннями. Ми інформуємо міжнародні організації про звірів-нелюдів, які знищують щодня наші помешкання, дитсадочки, школи, університети, музеї… З території Білорусі здійснюються ракетні обстріли по Києву, містах і селах західної України. «З вашої території війська Російської Федерації запускають ракети по Україні. З вашої території вбивають наших дітей, руйнують наші будинки», – говорить президент України Володимир Зеленський про Білорусь. Ми не можемо продовжувати з вами жодних стосунків. Отямтеся, відкрийте очі, почуйте! Світ не пробачить вам злочинного мовчання!», — йдеться у повідомленні.

Наразі ДПУ розриває угоди про співробітництво з такими закладами освіти: Білоруський державний економічний університет; Інститут економіки національної академії наук Республіки Білорусь; заклад освіти «Барановичський державний університет» Республіки Білорусь.

Нагадаємо, нещодавно ДПУ теж потрапив під обстріл окупантів. Зі слів представників закладу освіти, обстріляли центральний корпус закладу, викладацький будинок на вул. Садова. Також окупанти поцілили в актову залу і 1 гуртожиток. Одна людина отримала поранення.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкрили найбільший в Україні літературний мурал (відео)

31 тра 20:40

Детальніше
Відомий німецький вуличний художник Bananensprayer намалював графіті в Ірпені

31 тра 18:33

Детальніше
Ірпінські школярі зібрали допомогу для українських військових

31 тра 17:16

Детальніше
Співробітника Муніципальної варти Ірпеня нагородили відзнакою тероборони «Відвага і честь»

31 тра 15:12

Детальніше
В Ірпені проведуть консультації спеціалісти інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова

31 тра 14:07

Детальніше
На фестивалі в Києві збиратимуть кошти на відбудову Центрального будинку культури Ірпеня

31 тра 13:06

Детальніше
Ірпінський рій посів третє місце на районних змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»

31 тра 11:25

Детальніше
У дитячій точці «Спільно» в Ірпені святкуватимуть День захисту дітей

31 тра 10:19

Детальніше
Всі новини