Реклама

Податковий університет в Ірпені відсвяткує 100-річний ювілей (програма)

Photo12

25 листопада в Державному податковому університеті в Ірпені (Київщина) відбудеться святкування з нагоди 100-річчя цього закладу освіти.

«Пройшовши непростий, але успішний шлях: технікум – коледж – інститут – академія – національна академія – університет, наш виш із багаторічною історією є унікальним закладом вищої освіти, єдиним в Україні, що підпорядковується Міністерству фінансів України, лідером у підготовці фахівців фінансової сфери, економічної безпеки держави, провадить освітню діяльність за трьома рівнями вищої освіти. За роки існування Університет підготував тисячі фахівців, серед яких відомі державні діячі, науковці, працівники податкових та митних служб, юристи, економісти, інші висококваліфіковані працівники», – зазначається в пресрелізі ДПУ.

У рамках святкування відбудеться відкриття пам’ятного знака до 100-річчя вишу в сквері ім. Петра Мельника, урочиста церемонія погашення поштових марок «100 років Університету», підписання меморандумів із компаніями «Ліга: Закон» та PwC, чайна церемонія, змагання за кубок із фрі-файту тощо. Особливою подією, приуроченою до ювілею, стане II Міжнародний податковий конгрес.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама