Реклама

Подружжя письменників Карлайлів передало ірпінським школярам сотню примірників своєї книги

331405449 1132145014129717 5925497691128867684 N

Ірпінський ліцей №3 отримав 100 примірників книги «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів» від авторів Елізи та Річарда Карлайлів. Про це повідомили на сторінці ліцею у фейсбуці.

Книги роздала дітям та учителям мама одного з учнів закладу символічно у Міжнародний день дарування книжок. Перед цим вона випадково натрапила на публікацію Елізи Карлайл у Фейсбук з оголошенням про безкоштовну передачу книг.

«Я написала їй… І для мене це було таке міні-диво, чудо, що незнайома людина зовсім незнайомій так просто відповідає і питає: «Скільки Вам?», я навіть розгубилась з кількістю», — розповіла журналістам ITV Лариса Олішовець.

Еліза Карлайл була розчулена тим, що діти з Ірпеня отримували її книги поруч зі своїм знищеним під час бойових дій ліцеєм.

«Подивіться на вибиті вікна, подивіться на дах школи. Легко побачити, це точно не військова база, а цивільний об’єкт. Зимова погода та холодні температури сповільнили освітній процес, але не зупинили його! Якщо говорити про справжніх героїв — ви бачите їх на цих картинках. До школи мають йти без тепла та електрики, але під звук сирен. Ці діти не тільки навчаються у найскладніші часи, але й читають додаткові книжки добровільно, щоб покращити свою англійську. Я ними пишаюся!», — звернулася вона англійською до своїх американських друзів та колег у Фейсбуці.

Книга «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів» — двомовна. Вона написана англійською та українською мовами. У ній автори навчають дітей, як протистояти булінгу та вірити в себе. Зараз вона безкоштовно розповсюджується  серед українських школярів завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку.

Варто зазначити, що Еліза Карлайл — Єлизавета Соломатіна — родом з України. Вона вже багато років проживає в США і є військовою повітряних сил США.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама