Юлія Бережко-Камінська долучилася до артпроєкту «Буремні вірші» з твором про трагедію в Бучі (відео)

Photoeditorsdk Export (2)

Поетеса з Приірпіння, секретарка Національної спілки письменників України Юлія Бережко-Камінська долучилася до всеукраїнського артпроєкту «Буремні вірші». Режисер проєкту – ірпінець Макс Охрім – створив відеокліп на її вірш «Звідки я – не питайте».

Твір Юлії присвячений трагедії, яка сталася в Бучі та в усьому Приірпінні під час російської окупації. У відеоряді використані кадри, зняті в лютому-березні цього року. На них, зокрема – евакуація мирних жителів через міст в ірпінському мікрорайоні Романівка, підірваний залізничний міст в Ірпені, зруйновані колії, якими йшли евакуаційні поїзди з ірпінського вокзалу, знищені будинки, спалені автівки і військова техніка на вулицях.  

Озвучила вірш акторка й співачка, заслужена артистка України Дар’я Петрожицька.

Артпроєкт «Буремні вірші» започаткував у квітні музичний продюсер Павло Шилько (DJ Pasha). Читають поезії відомі артисти, радіо- й телеведучі, журналісти. Проєкт підтримала Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. «Буремні вірші» щодня з’являються на багатьох медіа-ресурсах країни: у радіопрограмі «DJ Pasha FM», в ефірах регіональних телеканалів. Згодом планується видати збірку найкращої лірики проєкту.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!