Реклама

Поліцейські офіцери Ірпінської громади отримали службові автомобілі (фото)

Поліцейські офіцери Ірпінської громади отримали службові автомобілі (фото)

Чотири поліцейські офіцери Ірпінської громади отримали по новому службовому автомобілю «Renault Duster». Передача автівок 86 офіцерам із 9 областей України відбулася сьогодні в столиці, на території Національного музею «Київська фортеця». 35 машин вирушили в населені пункти Київщини. Крім того, поліцейським видали помпові рушниці.

Автівки оснащені аптечками та необхідними технічними засобами. Одна з машин, надана офіцерам Ірпінської громади, придбана за кошти місцевого бюджету.

У врученні ключів від автомобілів узяли участь Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Національної поліції Ігор Клименко, начальник патрульної поліції Олександр Фацевич, керівники обласних поліцейських управлінь, очільники територіальних громад, а також представники посольства США в Україні.

Вітаючи учасників урочистостей, начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов зазначив, що нині в регіоні вже працюють 6 поліцейських станцій, а найближчим часом буде відкрито ще 37.

За результатами конкурсу офіцерами Ірпінської громади стали капітани поліції Євген Зелений і Антон Попов та старші лейтенанти Владислав Бобко і Дмитро Апончук.

Як повідомили в поліції Київщини, офіцери громад пройшли підготовку в Харківському національному університеті внутрішніх справ.  

Нагадаємо, в січні ц. р. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, керівники інших територіальних громад Приірпіння та Київського області підписали Меморандум про співпрацю з поліцією, який став вагомим кроком до впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади». Цей проєкт передбачає появу «шерифів», які, на відміну від дільничних інспекторів, 80–90% робочого часу перебуватимуть у громадах, житимуть там, знатимуть місцевих мешканців і їхні проблеми та будуть надаватиме якісні поліцейські послуги. Зі свого боку, громади візьмуть на себе частину фінансової підтримки роботи офіцерів. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини