Поліція відкрила кримінальне провадження щодо забудовника Мирончука – ЗМІ

photoeditorsdk-export-2019-11-01T201236.134

Ірпінський відділ Національної поліції днями відкрив згідно з ч. 4 ст. 358 КК України кримінальне провадження за №12019110040001899 у зв’язку з підробкою забудовником Антоном Мирончуком документів для уникнення сплати пайових внесків до бюджету. Про це повідомляє «Правда Ірпеня».

Видання відзначає, що «це (відкриття провадження) сталося після того, як прокуратура Ірпеня відкрила та наступного ж дня без жодних слідчих дій закрила аналогічне провадження». Автори статті висловили сподівання, що «тепер неупереджені слідчі дії здійснюватиме поліція Ірпеня, керівник якої Олег Петренко нещодавно був нагороджений Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим за успішні пошуки вкраденої в Коцюбинському дитини».

Також повідомляється, що сьогодні, 6 листопада, компанія «Орлан-Інвест Груп», засновником якої є Антон Мирончук, програла Ірпінській міській раді черговий суд: за рішенням Господарського суду Київської області ця фірма має сплатити до бюджету Ірпеня понад 457 тис. грн.

Як повідомлялося нещодавно, Верховний суд України зобов’язав компанію-забудовника сплатити до міського бюджету 1 млн 759 тис. грн заборгованості з пайової участі.

Антон Мирончук та його компанія «Орлан-Інвест Груп» є найбільшими в Ірпені неплатниками пайових внесків: бюджет міста недоотримав від них понад 13 млн грн.

Кримінальне провадження щодо підробки Мирончуком документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайової участі було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури 21 серпня ц. р., але вже наступного дня його закрили. Ірпінська міська влада повідомляла, що готує звернення до Генпрокуратури, НАБУ та ДБР із проханням розібратися з фактом блискавичного закриття цієї справи, а також вимагає публічного звіту прокуратури на сесії міськради.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка взяв на особистий контроль справи, пов’язані з Антоном Мирончуком та доручив розслідувати незаконні дії забудовника своєму заступнику Віктору Трепаку.