Помер ірпінський композитор Юрій Блінніков

photoeditorsdk-export - 2021-12-17T221136.998

Помер відомий ірпінський композитор Юрій Блінніков. Про це повідомила в соцмережі керівниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Вона відзначила, що митець майже все життя прожив в Ірпені. «Писав музику: інструментальні п’єси, академічні твори, пісні. Автор понад 300 пісень. Працював з відомими поетами – Анатолієм Драгомирецьким, Миколою Сингаївським, Володимиром Кудрявцевим. Також написав пісні на слова Максима Рильського. Автор українських хітів “Скрипки Черемоша”, “Ужгород – місто, як сад”, “Саласпілс” та інших. Його пісні виконували Дмитро Гнатюк, Євгенія Мірошниченко, Віктор Шпортько, Микола Гнатюк, ансамбль “Кольори Закарпаття” та інші. Був членом журі міжнародного конкурсу “Слов’янський базар”», – розповіла очільниця відділу культури.

Вона також нагадала, що Юрій Блінніков – автор і режисер документально-історичного фільму «Історія Калузької пошти», був ініціатором фестивалю «Ірпінська пісня», активним учасником мистецьких заходів в Ірпені.

«Юрій Блінніков говорив: “Планів багато. Було б здоров’я”. На жаль, невблаганна смерть обірвала його життя в час творчого розквіту. Щирі співчуття рідним та близьким. Юрій продовжуватиме жити у своїх творах!» – написала Євгенія Антонюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Інші новини