Посол Азербайджану передав Ірпінському ліцею «Лінгвіст» книги для вивчення азербайджанської мови (відео)

Так учні Ірпінського ліцею «Лінгвіст» відтепер зустрічатимуть гостей із дружнього Азербайджану. З цього навчального року тут розпочали вивчати азербайджанську мову.

Познайомитися з першими успіхами дітей у ліцей завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Сеймур Мардалієв. Не з порожніми руками, а з подарунками – книгами для вивчення азербайджанської.

Сеймур Мардалієв, Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджану в Україні:

«Дивовижно! Я щоразу, коли приїжджаю в Ірпінь і відвідую цю школу, я щось нове бачу. Школа уже знаходиться в прекрасному стані. Фактично півтора року ми активно працювали по відновленню цієї школи і дуже раді, що змогли створити умови для нормального навчання тут».

У «Лінгвісті» Сеймура Мардалієва зустрічали заступники Ірпінського міського голови – Юлія Устич і Андрій Кравчук. Вони подякували Послу Азербайджану за постійну підтримку Ірпеня й обговорили нові проєкти співпраці.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Цього разу пообіцяли покращити умови спортивних майданчиків, які знаходяться на території школи. Азербайджан, як справжній друг Ірпеня, завжди підставляє своє плече у реалізації інфраструктурних об’єктів, а особливо у питаннях підтримки ліцею №12».

Варто нагадати, після деокупації Ірпеня саме азербайджанська компанія «SOCAR» в Україні повністю відновила після руйнувань цей ліцей. Директорка ліцею Валентина Антоненко зазначила, що вивчення азербайджанської у стінах навчального закладу – ще одне підтвердження багаторічної дружби між Ірпенем та Азербайджаном.

Валентина Антоненко, директорка ірпінського ліцею «Лінгвіст»:

«Наші азербайджанські друзі подарували нашому навчальному закладу нове життя. Подарували те, без чого зараз ми не могли б існувати. І я відчула, що уже пора нам вивчати азербайджанську мову, мову наших друзів. І я думаю, що все буде дуже добре і вони будуть вивчати азербайджанську мову».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!