Правоохоронці та їхні чотирилапі колеги завітали до ірпінських ліцеїстів

Правоохоронці та їхні чотирилапі колеги завітали до ірпінських ліцеїстів

До учнів Ірпінського академічного ліцею «Мрія» приїхали поліцейські-кінологи зі своїми вихованцями. Кінологи разом із вівчарками Вайдою, Бентлі та Дайкірі показали школярам прийоми пошуку, виконання команд, трюки та навіть фокуси.

Як зазначають у Кінологічному центрі, це вже не перша зустріч учнів ліцею «Мрія» з чотирилапими поліцейськими.

«Так вже кілька місяців поліцейські співпрацюють з Ірпінським академічним ліцеєм «Мрія». Разом із чотирилапими напарниками вони відвідують дітлахів, що навчаються у закладі, серед яких багато хто пережив окупацію, був позбавлений домівки, переїхав із більш небезпечних регіонів або втратив одного чи обох батьків», — розповіли в Кінологічному центрі поліції Київської області.

Вкінці зустрічі ліцеїсти подякували чотирилапим правоохоронцям за співпрацю і на знак вдячності подарували їм мішок сухого корму.

«Щиро дякуємо за надзвичайні емоції, які щоразу дарують діткам чотирилапі друзі!!! Завжди раді бачити вас у нашому дружньому колі!»,— подякували в ліцеї.

Нагадаємо, у березні кінологічний центр поліції Київської області, що в Ірпені, першим в Україні отримав чотири сучасні спецмобілі для перевезення службових собак. Такий подарунок передав кінологам Київщини фонд американця Говарда Баффета.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Мінус автівки та акції, плюс кредит і нові громадські проєкти: аналіз декларації Віолетти Дворнікової

13 Jun 21:28

Детальніше
Дайджест найважливіших подій цього тижня в Ірпінській громаді (07.06-13.06)

13 Jun 20:17

Детальніше
В ірпінській соціально-спортивній школі Фонду «Реал Мадрид» завершився навчальний рік (відео)

13 Jun 20:03

Детальніше
Ірпінь отримає потужну універсальну техніку на суму 5 755 000 євро

13 Jun 19:41

Детальніше
Атестати й комікси: як в ІЛІТі провели випускний для дев’ятикласників (відео)

13 Jun 18:01

Детальніше
У Бучанському районі посадовець заволодів 4,6 млн грн на відновленні зруйнованих будинків

13 Jun 16:14

Детальніше
Ірпінська громада взяла участь у форумі «Стратегія регіонального розвитку: синергія бізнесу, влади, освіти»

13 Jun 14:47

Детальніше
Ірпінців запрошують на зустріч з питань патронатного виховання дітей

13 Jun 14:17

Детальніше
Ліцеї та гімназії Ірпінської громади отримали нові підручники, - Управління освіти і науки ІМР 

13 Jun 12:52

Детальніше
Сапер, викладач, заступник директора ліцею та депутат: аналіз декларації Михайла Лакея

12 Jun 20:18

Детальніше
Сьогодні з російського полону повернувся житель Ірпеня Юрій Загура

12 Jun 19:27

Детальніше
Всі новини