Представники Ірпіньводоканалу взяли участь у WATER RECOVERY FORUM Kyiv
12 May 15:25, 2026
Представники КП «Ірпіньводоканал» беруть участь у WATER RECOVERY FORUM Kyiv, який проходить сьогодні, 12 травня, у Києві в межах міжнародної виставки «АкваТерм Київ». Про це повідомили у комунальному підприємстві.
Організатором заходу виступає Оргкомітет «АкваТерм Київ» за участі Асоціація «Укрводоканалекологія».

Форум об’єднав представників водопровідно-каналізаційної галузі, органів державної влади, міжнародних партнерів та експертного середовища для обговорення ключових викликів і перспектив розвитку сфери водопостачання та водовідведення в Україні.

Серед основних тем заходу:
- відновлення та модернізація водної інфраструктури;
- розвиток підприємств галузі;
- залучення фінансування;
- кадровий потенціал;
- впровадження сучасних технологій і рішень у сфері водопостачання та водовідведення.
У КП «Ірпіньводоканал» зазначають, що участь у профільних форумах дає можливість обмінюватися досвідом із колегами, переймати сучасні практики та налагоджувати співпрацю для подальшого розвитку комунальної інфраструктури громади.

