Президент Азербайджану підписав розпорядження про нагородження ірпінських освітянок

photoeditorsdk-export - 2022-01-13T102306.119

Президент Азербайджану Ільхам Алієв 12 січня підписав розпорядження про вручення державних нагород Азербайджанської Республіки директорці Ірпінської школи №12 імені Заріфи Алієвої Валентині Антоненко, її заступниці Юлії Крилач та педагогині-організаторці школи Аллі Чумак. Очільниця закладу освіти нагороджена орденом «Дружба» («Dostluq»), а її колеги – медаллю «Прогрес» («Tərəqqi»). Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Згідно з розпорядженням азербайджанського Президента, ірпінчанки відзначені високими нагородами за заслуги в розвитку освітніх зв’язків між двома країнами.

В управлінні освіти і науки наголосили, що Ірпінь має давні дружні стосунки й співпрацю з Азербайджаном. Парк у центрі міста, одна з центральних вулиць та школа названі на честь відомої азербайджанської вченої-лікарки Заріфи Алієвої. У школі №12 відкритий музей З. Алієвої, учні вивчають мову і культуру азербайджанського народу, підтримуються тісні зв’язки з Посольством Азербайджану в Україні. Розвиток дружніх взаємин відбувається, зокрема, завдяки сприянню голови Всеукраїнської громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України» Хікмета Джавадова.

Нагадаємо, на початку грудня Ірпінь відвідала делегація депутатів азербайджанського парламенту на чолі з заступником голови президентської партії «Ені Азербайджан» («Новий Азербайджан») Таїром Будаговим. Гості разом із представниками управлінської команди Ірпеня відвідали парк імені Заріфи Алієвої й поклали квіти до її пам’ятника, а також побували в школі №12. Таїр Будагов подякував меру міста Олександру Маркушину та директорці школи Валентині Антоненко за повагу до історії Азербайджану та вшанування пам’яті видатної дочки азербайджанського народу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У Бучі молодик обікрав магазин спиртного, розбивши скляні двері

08 гру 17:49

Детальніше
Ще трьом героям посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ірпеня»

08 гру 17:31

Детальніше
В Ірпені з бюджету компенсуватимуть 50% від вартості генераторів, придбаних для котелень багатоквартирних будинків

08 гру 16:17

Детальніше
Ірпінська міськрада затвердила бюджет громади на 2023 рік

08 гру 15:39

Детальніше
Школярі Ірпінської громади мають змогу отримати «золотий квиток» в ІЛІТ (відео)

08 гру 12:58

Детальніше
У Бучанському районі буде чути вибухи – саперні роботи

08 гру 10:42

Детальніше
«Толокери» та Фонд відновлення Ірпеня допомагають родині Шадурських відремонтувати тимчасове житло (відео)

08 гру 09:18

Детальніше
«Кожна гривня неймовірно важлива»: вчителька з Ірпеня потребує підтримки в боротьбі з онкохворобою

07 гру 19:54

Детальніше
Всі новини