Президентські вибори: як в Ірпені змінити місце голосування

До 25 березня кожен громадянин України має право тимчасово змінити місце голосування на президентських виборах. Мова йде про внутрішньо переміщених осіб та людей, які з різних причин планують голосувати не за місцем своєї реєстрації.

Змінити своє місце голосування перед виборами можуть не лише внутрішньо переміщені особи. Люди, які не зареєстровані в Ірпінському регіоні, але планують тут голосувати, теж можуть це зробити. Для цього потрібен паспорт та документ, що підтвердить місце вашого перебування на момент виборів – наприклад, довідка з місця роботи або з місця навчання, договір оренди житла або витяг з держреєстру на право власності житла. Якщо таких документів немає, то можна надати акт від місцевого депутата, який підтвердить місце перебування громадянина.

Після цього потрібно написати заяву та обрати найближчу виборчу дільницю. Тоді виборець отримує посвідчення, що замінить традиційне запрошення. Змінити місце голосування на президентських виборах можна лише до 25 березня. Фахівці радять зробити це завчасно, щоб потім не стояти у чергах.

«У нас такой регион – очень много переселенцев, поэтому они уже с января, сразу после нового года идут к нам», – говорить Олена Стадухіна, начальник відділу державного реєстру виборців.

Олександр Коваленко, лікар, вимушений переселенець:

«Вважаю своїм обов’язком проголосувати на виборах Президента України. Зараз такий відповідальний час у держави, багато кандидатів, і тому дуже важливо, щоб більшість українців прийняли рішення і пішли на вибори».

В Ірпені відділ ведення державного реєстру виборців розташований в Ірпінській міській раді – 4 поверх – 69-й та 70-й кабінети.

НОВИНИ

Бійці «Antiterror Security Group» затримали молодика, який погрожував розправою працівникам аптеки

26 січ 18:51

Детальніше
Де в Ірпені можна витратити «тисячу Зеленського» на спорт?

26 січ 18:02

Детальніше
В ірпінських амбулаторіях утричі побільшало пацієнтів із респіраторними захворюваннями

26 січ 16:53

Детальніше
5–11-ті класи шкіл Ірпінської громади переходять на дистанційне навчання

26 січ 15:22

Детальніше
Жителів Ірпінської громади найбільше турбує загроза вторгнення Росії, найменше – коронавірус (опитування)

26 січ 13:45

Детальніше
Ірпінські управлінці ознайомилися з досвідом оптимізації роботи котелень «Київтеплоенерго»

26 січ 12:50

Детальніше
Через коронавірус в Ірпені скасували змагання Дитячої баскетбольної ліги 3х3

26 січ 11:12

Детальніше
На Київщині за добу – 872 випадки COVID-19, померли 7 хворих

26 січ 10:02

Детальніше
Всі новини