Програма «Мастер Шеф» обрала фільтри «Barrier» від «Ecosoft» своїм спонсором

photo_2020-10-30_10-56-01

Фільтри-глечики «Barrier» від компанії «Ecosoft» стали спонсором 10-го сезону відомого кулінарного реаліті-шоу «Мастер Шеф». Цього року фільтри «Barrier» почали виготовляти в Україні та вони пройшли ребрендинг.

«Влітку 2020 року українські фільтри-глечики “Barrier” уперше стали на господарські полички супермаркетів. Це стало можливим завдяки приєднанню нашої компанії до світового лідера — європейського виробника найкращого обладнання з очистки води — австрійського холдингу “BWT-Group”. І дуже приємно, що рейтингове телевізійне шоу “Мастер Шеф” обрало саме наш продукт своїм спонсором. Адже воду з фільтрів “Barrier” смачно і пити, і їжу варити!», — розповіла керівник відділу маркетингу компанії «Ecosoft» Олена Гайдак.

Впізнати саме український «Barrier» на полицях магазинів доволі просто: глечики продаються в білому упакуванні з лаконічним дизайном та яскравими акцентами, які підкреслюють функціональні особливості фільтра. Також серед інших фільтри-глечики «Barrier» вирізняються великим різноманіттям кольорів, широким діапазоном розмірів та детально продуманим дизайном.

«Аби проінформувати наших покупців про те, що фільтри виробляються в Україні, ми провели редизайн упаковки та змінили написання логотипу з кирилиці на латинку, тим самим акцентувавши увагу на тому, що ми є європейським виробником і міжнародним брендом», — каже Олена Гайдак.

На сьогодні фільтри-глечики є найпростішим способом швидко отримати очищену воду у себе вдома. Таку воду не лише корисно пити — її рекомендують для приготування чаю, кави та смачної і здорової їжі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
«По суті»: багатоповерхова забудова в Ірпені

15 кві 12:18

Детальніше
Всі новини