Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентують у Мілані

photoeditorsdk-export

8 жовтня в Мілані на виставці «Італія X Україна» відбудеться спільна презентація проєкту «Irpin Reconstruction Summit» (IRS) та італійського фонду «Terre des Hommes». Про це повідомляється на сторінці IRS у фейсбуці.

«Подія проілюструє ініціативи з реконструкції українського міста, які народилося завдяки співпраці муніципалітетів, активістів та організацій громадянського суспільства, італійців та українців. У ній візьмуть участь представники інституцій (муніципалітету Мілана, столичного міста, ANPI провінції Мілан) та головних партнерів ініціативи, які проілюструють бачення “IRS” щодо реконструкції Ірпеня», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «Irpin Reconstruction Summit» налагодив співпрацю з багатьма стейкхолдерами, зокрема «Terre des Hommes», «Green Building Council Italia», «Stefano Boeri Architetti», «щоб розпочати інтелектуальний проєкт реконструкції міста Ірпінь».

Під час презентації буде представлено започаткований фондом «Terre des Hommes» проєкт, що фінансується Українським гуманітарним фондом, «щоб гарантувати безпечний та гідний дім для мешканців Ірпеня в очікуванні зими».

Також у рамках події відбудеться показ фільму «Втеча з Ірпеня» та експонуватиметься присвячена Ірпеню фотовиставка.

Співорганізаторкою презентації є менеджерка IRS Олена Ямпольська.

Партнери заходу: Центр соціальних комунікацій, «ВітаУкр», «Terres des Hommes», «Hubzine Italia», «Україна +», «Bon’t worry INGO».

Початок презентації о 17.00. Адреса: Superstudio Village, via Michele Pericle Negrotto, 59, Milano.

Нагадаємо, у вересні проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст (European Urban Resilience Forum) в Афінах. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!