Питанням Ворзельської амбулаторії займеться спільна робоча група Ірпеня та Бучі

Photo 2021 02 02 17 13 08

Врегулюванням питання щодо Ворзельської амбулаторії сімейної медицини займеться спільна робоча група, до складу якої увійдуть представники Ірпінської та Бучанської громад. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні профільної депутатської комісії Ірпінської міськради з питань соціального захисту населення, переселенців, учасників АТО, наслідків аварії на ЧАЕС, медицини, освіти, науки, культури, молоді й спорту.

«Як відомо, в нас є напружена ситуація з Ворзельською амбулаторією. Було запропоновано утворити спільну робочу групу, яка вивчить це питання та напрацює алгоритм дій, які допоможуть її врегулювати. І я підтримую це рішення. Також сьогодні повинна відбутися зустріч Ірпінського міського голови Олександра Маркушина та Бучанського міського голови Анатолія Федорука. Я думаю, після досягнутих там домовленостей ми точно будемо розуміти, в якому напрямку рухатися», – зазначив голова депутатської комісії Антон Головенко.

Рішення про створення спільної робочої групи одноголосно підтримали всі члени комісії. До складу групи ввійдуть представники обох сторін конфлікту.

На засіданні депутатської комісії ІМР сьогодні також були присутні представники Бучанської громади – зокрема, секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський, директор КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Джам, староста Ворзеля Лариса Федорук. Їхня позиція щодо врегулювання цього питання – Ірпінська міська рада має передати приміщення Ворзельської амбулаторії, що є комунальною власністю Ірпінської громади, Бучанській громаді.

У свою чергу директор КНП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський наголосив, що головне завдання – аби все відбувалося в правовому руслі, а надання меддопомоги мешканцям Ворзеля було безперервним.

Нагадаємо, після приєднання Ворзеля до Бучанської громади міськрада Бучі відмовилася дофінансовувати діяльність селищної амбулаторії. Йдеться про кошти на комунальні послуги, безкоштовне отримання ворзелянами ліків, лікування в палатах денного стаціонару тощо, які досі виділялися з бюджету Ірпеня. Натомість Бучанська міськрада на своїй сесії ухвалила незаконне рішення про створення структурного підрозділу Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги – Ворзельської амбулаторії – в приміщенні, яке належить Ірпінській громаді. Сьогодні Олександр Маркушин закликав мера Бучі скористатися своїм правом вето та зупинити це рішення, яке є «першим кроком до рейдерського захоплення» будівлі.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!