Питанням Ворзельської амбулаторії займеться спільна робоча група Ірпеня та Бучі

photo_2021-02-02_17-13-08

Врегулюванням питання щодо Ворзельської амбулаторії сімейної медицини займеться спільна робоча група, до складу якої увійдуть представники Ірпінської та Бучанської громад. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні профільної депутатської комісії Ірпінської міськради з питань соціального захисту населення, переселенців, учасників АТО, наслідків аварії на ЧАЕС, медицини, освіти, науки, культури, молоді й спорту.

«Як відомо, в нас є напружена ситуація з Ворзельською амбулаторією. Було запропоновано утворити спільну робочу групу, яка вивчить це питання та напрацює алгоритм дій, які допоможуть її врегулювати. І я підтримую це рішення. Також сьогодні повинна відбутися зустріч Ірпінського міського голови Олександра Маркушина та Бучанського міського голови Анатолія Федорука. Я думаю, після досягнутих там домовленостей ми точно будемо розуміти, в якому напрямку рухатися», – зазначив голова депутатської комісії Антон Головенко.

Рішення про створення спільної робочої групи одноголосно підтримали всі члени комісії. До складу групи ввійдуть представники обох сторін конфлікту.

На засіданні депутатської комісії ІМР сьогодні також були присутні представники Бучанської громади – зокрема, секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський, директор КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Джам, староста Ворзеля Лариса Федорук. Їхня позиція щодо врегулювання цього питання – Ірпінська міська рада має передати приміщення Ворзельської амбулаторії, що є комунальною власністю Ірпінської громади, Бучанській громаді.

У свою чергу директор КНП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський наголосив, що головне завдання – аби все відбувалося в правовому руслі, а надання меддопомоги мешканцям Ворзеля було безперервним.

Нагадаємо, після приєднання Ворзеля до Бучанської громади міськрада Бучі відмовилася дофінансовувати діяльність селищної амбулаторії. Йдеться про кошти на комунальні послуги, безкоштовне отримання ворзелянами ліків, лікування в палатах денного стаціонару тощо, які досі виділялися з бюджету Ірпеня. Натомість Бучанська міськрада на своїй сесії ухвалила незаконне рішення про створення структурного підрозділу Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги – Ворзельської амбулаторії – в приміщенні, яке належить Ірпінській громаді. Сьогодні Олександр Маркушин закликав мера Бучі скористатися своїм правом вето та зупинити це рішення, яке є «першим кроком до рейдерського захоплення» будівлі.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бійці «Antiterror Security Group» затримали молодика, який погрожував розправою працівникам аптеки

26 січ 18:51

Детальніше
Де в Ірпені можна витратити «тисячу Зеленського» на спорт?

26 січ 18:02

Детальніше
В ірпінських амбулаторіях утричі побільшало пацієнтів із респіраторними захворюваннями

26 січ 16:53

Детальніше
5–11-ті класи шкіл Ірпінської громади переходять на дистанційне навчання

26 січ 15:22

Детальніше
Жителів Ірпінської громади найбільше турбує загроза вторгнення Росії, найменше – коронавірус (опитування)

26 січ 13:45

Детальніше
Ірпінські управлінці ознайомилися з досвідом оптимізації роботи котелень «Київтеплоенерго»

26 січ 12:50

Детальніше
Через коронавірус в Ірпені скасували змагання Дитячої баскетбольної ліги 3х3

26 січ 11:12

Детальніше
На Київщині за добу – 872 випадки COVID-19, померли 7 хворих

26 січ 10:02

Детальніше
Всі новини