Реклама

Реабілітаційний центр «Next Step Ukraine», що в Ірпені, планує отримати державну ліцензію (відео)

До Ірпеня завітав заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкоровайний. Він відвідав Центр фізичної реабілітації  «Next Step Ukraine». Ось уже майже два роки тут щодня допомагають відновлюватися травмованим військовослужбовцям.

Ігор Безкоровайний, заступник міністра у справах ветеранів:
«Я знаю враження з відгуків хлопців і дівчат, які тут були. Усі дуже задоволені, всім тут дуже подобається, всі кажуть про результати, які вони показують після роботи тут».

Познайомитися з роботою центру, побачити власними очима, як працюють із бійцями професійні реабілітологи та які для цього створені умови, запросив заступника міністра директор Благодійного фонду «Відродження захисників України» Дмитро Шатровський.

Дмитро Шатровський, директор БФ «Відродження захисників України»:
«Оскільки його профіль у міністерстві – це медицина, то думаю, що певна комунікація з цього питання, а також потенційна співпраця буде для нас корисною».

У свою чергу Ігор Безкоровайний зазначив, що міністерство готове співпрацювати з центром, але для цього він повинен відповідати всім державним вимогам. І найперше – отримати ліцензію Міністерства охорони здоров’я.  А щодо діяльності «Next Step Ukraine» – заступник міністра приємно вражений.

Ігор Безкоровайний:
«Реабілітологи використовують передові технології, дуже сподобались тренажери й електричні стимулятори м’язів. Це дуже цікаво, дуже по-сучасному».

Реабілітаційний центр «Next Step Ukraine» створений у 2019 році за кошти української діаспори в США. За цей час тут пройшли реабілітацію вже майже  90 бійців. Сучасне обладнання і всю роботу центру забезпечують теж за кошти благодійників. Тепер же «Next Step» готує всі необхідні документи, щоби мати підтримку і від держави.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама