Родина воїна з Ірпеня отримала від меценатів модульний будинок (фото)

Photo1 (1)

Сім’я воїна-ірпінця Едуарда Сеника, яка втратила житло під час бойових дій, отримала від меценатів і Фонду відновлення Ірпеня модульний будинок, виготовлений тернопільською компанією «Budmall». Засновник цієї компанії та Благодійного фонду «Дім української родини» Тарас Демкура вручив сьогодні родині Сеників подарунковий сертифікат на нову оселю під час відкриття в Києві інноваційного простору «Budmall Center».  

Благодійна ініціатива була реалізована в рамках спільного проєкту БФ «Дім української родини» і Фонду відновлення Ірпеня «Подаруй житло та затишок українській родині».

«З нашого тернопільського майданчика ми привезли цей будиночок і передали Ірпінській громаді. Що може бути краще, ніж інвестувати в майбутнє українців? І сьогодні для мене дуже хвилюючий момент – я хочу передати ключ ірпінській родині», – зазначив Тарас Демкура.

«Сьогодні дійсно дуже хвилюючий момент, особливо зважаючи на те, що я особисто знаю голову цієї родини – ми пройшли з ним багато з 24 лютого цього року, – сказав під час урочистості перший заступник мера Ірпеня Андрій Кравчук. – Ірпінська громада постраждала найбільше в Київській області, тому такі ініціативи, які створюють Фонд відновлення Ірпеня і Благодійний фонд «Дім української родини», є зараз дуже актуальними. І я дякую від імені Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, від імені міської ради і взагалі громади Ірпеня за такі ініціативи й за те, що ви їх втілюєте й допомагаєте саме Ірпеню».

У свою чергу радниця Ірпінського міського голови, депутатка міськради Віолетта Дворнікова наголосила, що Едуард Сеник – це «герой, який із 2015 року до сьогоднішнього дня захищає нашу країну і точно буде стояти до кінця».

За словами Тараса Демкури, його компанія також забезпечить ландшафтний дизайн ділянки навколо нового будинку сім’ї Сеників.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!