Реклама

Родини загиблих воїнів з Ірпеня організували благодійний ярмарок (відео)

Тетяна Шевченко, мама загиблого героя Антона Шевченка:

«Я втратила сина. Наймолодший тут на нашій площі. 18 років моєму сину було. Будемо старатися згуртовуватися, щоб допомогти хлопцям і зберегти чиєсь життя».

На центральні площі Ірпеня відбувся перший благодійний ярмарок, який організували родини загиблих героїв. У когось загинув чоловік, у когось син.  Але залишилися їхні побратими, які продовжують боронити країну. Щоб допомогти їм, жінки міняли на донати все, що зробили своїми руками, чи з допомогою друзів.

Олена Ступак, мама загиблого героя:

«Я втратила сина. Найкращого. Йому було 23 роки. Він служив у третьому луганському прикордонному загоні. Наразі вони воюють на Бахмутському напрямку, Лиманському. То їм дуже важко і ми як можемо, допомагаємо хлопцям і підтримуємо їх».

Ірина Сидорук, дружина загиблого онука заслуженого художника України Володимира Сидорука. У пам’ять про свого чоловіка, якого теж звали як і його видатного діда, Володимиром, взяла до рук пензлі і почала малювати.

Ірина Сидорук, дружина загиблого героя Володимира Сидорука:

« Я змальовувала з робіт Сидорука Володимира. Зробила репродукцію, скажемо так. Це на донат. Вважаємо, що хлопцям потрібні ці гроші.

На столику серед патріотичних сердечок, ляльок-мотанок, інших іграшок, можна було побачити доволі незвичні і оригінальні речі, зроблені на  3–Д принтері. Погляньте, які гарні вази.

Ірина Бобер, дружина загиблого героя Сергія Бобра:

«Це робив воїн наш на 3-Д принтері. Він на фронті зараз. Коли буває на ротації, він робить такі прикраси, ігрішки».

Галина, учасниця волонтерської групи греко-католицької церкви:

«Продаю іграшку – робот.  Це зробив військовий. Якщо є вільна хвилинка- арттерапія. І здає на донати.  Цей військовий — мій зять».

Люди підходили, розглядали товар і обирали, що кому до душі. Ось цей віночок, який ще мить тому нудьгував на столі, вже красується на голові чарівної маленької ірпінчанки.

Олена, мешканка Ірпеня:

«Дуже гарний віночок. Треба якось допомагати. Благодійний ярмарок проходить. Тому й купили»..

 Кожен відвідувач міг знайти щось особливе для себе..Багатьох зацікавили ось ці картини від талановитих майстринь — вовняна акварель.

Оксана Смірнова, мама загиблого героя Сергія Смірнова:

«Був майстер-клас. Ми усі зробили ось такі красоти. Мами загиблих і жінки загиблих приходили і робили. Для нашої перемоги. Щоб мирне небо над нами було, нам треба дрони».

Ірина Сухих, мама загиблого героя Ігоря Сухих:

«А це мої роботи. Вишивка бісером. Вечорами я так відволікаюся. Наші загинули, а ми в тилу тепер повинні підтримати і допомагати нашим військовим».

Ці мужні родини втратили найближчих, але мають натхнення і бажання й далі допомагати воїнам на фронті. Збирають гроші на різні підрозділи і на різні потреби військових. Підтримати їх і долучитися до збору коштів можете і ви ось за цим кюар кодом.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!