Реклама

«Садиба мьюзік» та Sweet TV об’єднують переселенців з місцевими у творчу родину (відео)

Любов Драневська тікала від російських загарбників спочатку з Криму до Донецька. А звідти – до Ірпеня. Але війна її застала й тут.

Любов Драневська, переселенка з Криму:

«Це ми так варимо каву, водичку трошки підігріли. Водичку брали, ту що пожежна вода. Але вижила і виходили ми вже 10 березня. У нас був поранений сусід мій».

Членкиня Конгресу літераторів України, майстер образотворчого мистецтва з Краматорська Галина Орлова переїхала до Ірпеня у 2022 році. Тут вона стала активною учаснице художнього пленеру «Намальваний Ірпінь».

У кожної людини, яка вимушено залишила рідну домівку, своя  драматична історія життя і виживання.

Олександр Лисенко, переселенець з Харкова, заслужений художник України:

«Я з міста Харкова. Мої сини старші і менші воюють зараз-0021+0048- Ми з дружиною полюбили це місто. Нас дуже гарно прийняли. Хочу, щоб поаплодували жителям всього Ірпеня».

Сім талановитих творчих родин, які переїхали до Ірпеня з окупованих або зруйнованих міст України, стали учасниками всеукраїнського соціального проєкту «Ми українці — всі одна родина». 

Ірина Коваленко, директорка київської агенції івентів «Садиба мьюзік», організаторка проєкту:

«Це дійсно соціальний проєкт. Він ініційований засновником і власником концертної агенції «Садиба мьюзік» Віталієм Рябчуном. Цей проєкт спрямований на те, щоб об’єднати родини переселенців із місцевими родинами. Показати, що у нас, українців, сила духу настільки велика, що ми навіть переїхавши в інше місто, знаходимо в собі сили і рухаємося, живемо, спілкуємося».

Знайомилися, спілкувалися, ділилися своїми історіями та обмінювалися творчим досвідом. Все це відбувалося в атмосфері родинного тепла в Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського.

Тетяна Іванова та Олексій Блажко, переселенці з Криму:

«Я була на вашому майстер- класі, приводила дітей. Це було просто Неймовірно.- Це вам книжечки. Дуже Вам дякуємо. Ірпінь це таке творче місто. Нам дуже подобається» 

Так містяни відкрили для себе і дизайнерку вишитих прикрас на тканині, які носять українські зірки шоу бізнесу

Тетяна Іванова, переселенка з Криму, дизайнерка вишитих прикрас:

«Була Катя Осадча у сукні з цієї тканини, то Алан Бадоєв. То ще хтось, то Віра Брежнєва. Дивишся – там вишивка твоя, там вишивка. Ну ось одну я собі залишила. Це вишивка металом, різними матеріалами.

Олена Циганенко, директорка Ірпінської міської публічної бібліотеки ім. Максима Рильського:

«З багатьма цими людьми ми працюємо. Вони-  і читачі нашої бібліотеки, вони — учасники розмовного клубу, вони роблять виставки у нашій бібліотеці, якщо це митці. І якісь акції ми з ними проводимо. А це ще один вид таких акцій».

Несподівано для себе учасники заходу поринули у грайливий квест «Відгадай мелодію». І кожен хоча б на мить зміг відволіктися від щоденної буденності. 

А ще для святкового настрою присутнім організували концерт за участю місцевих колективів та виконавців. Зачарувала усіх своїм виступом і вихованка Ірпінської школи мистецтв імені Вериківського маленька Аріелла із Запоріжжя.

Справжнім сюрпризом для глядачів став виступ українського співака Івана Никитюка. Він дуже любить співати українські народні пісні, бо каже, жодні інші так не звучать. 

Іван Никитюк, співак, артист:

«Такі проєкти є особливими. Тому що ми виступаємо для людей, які є обмеженими у якомусь своєму становищі. І тому я вважаю, що для таких людей виступати – це надихати їх далі жити, дати їм трохи насолоди, щоб вони зрозуміли, що є у житті свято.

А на завершення зустрічі на учасників чекала ще одна несподіванка. На згадку про участь у проєкті усім родинам подарували мультиварки.

Загалом проєкт «Ми українці – вся одна родина» об’єднав вже не одну сотню талановитих переселенців та місцевих у багатьох громадах.

Ірина Коваленко, директорка Київської агенції івентів «Садиба мьюзік», організаторка проєкту:

«Ми дуже багато де вже побували зі своїм проєктом. Ми побували вже і на Полтавщині, і на Кіровоградщині, і на Сумщині. Ми побували на Житомирщині. Їдемо на Хмельниччину. І таким чином у нас буде задіяно близько 500 родин в Україні».

Наталія Колісниченко, переселенка з Мелітополя:

«Я дуже рада, що нас запросили на цей захід. Я дуже задоволена, що познайомилася з тими людьми, яких раніше не знала».

Лілія Клим, переселенка із Запоріжжя:

«Неймовірні емоції. Дуже вдячна організаторам. Дуже все класно. Настрій піднесений».

Ідею об’єднати талановитих українців з різних міст в одну родину підтримав національний онлайн кінотеатр Sweet TV.

Марина Русак, директорка з маркетингу національного кінотеатру Sweet tv:

«З одного боку, ми на своїй платформі робимо все, щоб люди могли подивитися гарний якісний контент, дубльований українською, або український контент. А з іншого боку ми розуміємо, що ми так само маємо бути соціально-активним брендом. Спочатку у нас був проєкт- «Світ майбутнього очима дітей». Але поки ми їздили регіонами, спілкувалися, ми зрозуміли, що є потреба і для дорослої аудиторії.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР

«Коли у країні війна, коли люди весь час перебувають у напрузі, тому що у нас повітряні тривоги, відключення світла, дуже важливо збиратися разом, підтримувати один одного. Я, безумовно, дякую організаторам «Садиба мьюзік» та  Sweet TV за те, що вони знаходять можливості долучатися і долучаються. Дуже багато об’їздили і я щаслива, що не оминули наше місто».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!