Сапери ДСНС перевірили та очистили понад 30 000 га землі на Київщині від вибухонебезпечних предметів

Сапери ДСНС перевірили та очистили понад 30 000 га землі на Київщині від вибухонебезпечних предметів

Сапери Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують розмінування територій, що постраждали від бойових дій. На Київщині вже перевірено понад 30 000 гектарів землі та 5 700 гектарів водної акваторії. Про це повідомили в МВС України.

Фахівці оперативно реагують на повідомлення громадян про виявлення вибухонебезпечних предметів у житлових будинках, на подвір’ях і присадибних ділянках. Усього здійснено понад 12 000 виїздів, під час яких було виявлено та знешкоджено 85 000 одиниць боєприпасів різного типу.

мс1

Рятувальники нагадують: якщо ви знайшли підозрілий предмет, не варто наближатися до нього чи чіпати його. Необхідно повідомити за номером 101, 102 або 112.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

На Київщині планують активізувати розмінування лісів Іванківської та Макарівської громад

Сьогодні, 11:44

Детальніше
Ветеранів з Ірпінської громади запрошують на арттерапію

Сьогодні, 11:41

Детальніше
Поліція Київської області встановлює обставини трагедії в Ірпені

Сьогодні, 10:47

Детальніше
Бучанські спортсмени здобули призові місця на турнірі, присвяченому ЗСУ

Сьогодні, 10:17

Детальніше
У Steam з’явилася російська гра про бої за Гостомель: українців закликають масово скаржитися, щоб її видалили

Сьогодні, 07:58

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці планують побудувати новий септик: фінансування розглянуть на сесії міськради

11 Mar 21:24

Детальніше
Трирічний Ігор Залужний потребує допомоги

11 Mar 18:56

Детальніше
В Ірпені відкрили меморіальну дошку захиснику Владиславу Горбатенку (відео)

11 Mar 18:26

Детальніше
Учениці Ірпінського академічного ліцею НУБіП представлятимуть Бучанський район на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

11 Mar 17:57

Детальніше
У Бородянці відбувся конкурс читців Шевченківських творів

11 Mar 17:22

Детальніше
Сергій Канюра: Відновлення житла залишається одним із ключових завдань для нашої громади

11 Mar 16:44

Детальніше
Всі новини