Сергій Даніш нагадав Віталію Кличку правила гри на рингу і в політиці

108363111_804229300108111_3019519383607442120_o

В. о. Коцюбинського селищного голови, чемпіон світу з фрі-файту Сергій Даніш закликав міського голову Києва Віталія Кличка діяти в політиці, як у спорті — відкрито, чесно і за правилами. Про це йдеться в оприлюдненому сьогодні зверненні Сергія Даніша до мера столиці з приводу заяв останнього про бажання Києва приєднати Коцюбинське.

«Хочу публічно звернутися до Київського міського голови. Шановний Віталію Володимировичу! У нас з Вами є багато спільного. І Ви, і я є очільниками населених пунктів. І Ви, і я – спортсмени. Свого часу ми досягли вагомих результатів у спорті. Ви – багаторазовий чемпіон світу з боксу. Я – чемпіон світу з фрі-файту. Ми з Вами як ніхто знаємо, наскільки сильно гартує спорт. Як виховує в людині стійкість, витривалість, а ще – загострене відчуття справедливості. У спорті поважають тільки тих, хто дотримується правил, грає чесно і відкрито. Саме так на рингу завжди поводились Ви. І я також.

Зараз ми з Вами політики. І тут ситуація така ж. У політиці, як і у спорті, є правила. Цими правилами є Конституція і Закони України, яких ми маємо безумовно дотримуватися. У політиці, як і у спорті, поважають та цінують відкритість і чесність. І неважливо, чи ти очолюєш багатомільйонне місто, чи кількатисячне селище.

Сьогодні Київ робить усе, щоб незаконно поглинути Коцюбинське. Ви публічно заявляєте, що Коцюбинське є частиною Києва. А я, корінний мешканець селища, кажу, що це окремий населений пункт, підпорядкований області! Ви пишете, що мешканці Коцюбинського користуються соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. А я кажу, що це роблять більшість мешканців міст-сателітів столиці! І для того, щоб зробити взаємодію Києва й населених пунктів, що його оточують, вигідною для всіх, ми з Вами й об’єдналися в Київську агломерацію! І це була саме Ваша ініціатива.

Ви добре знаєте, що без погодження Коцюбинської селищної ради та Київської обласної ради законне і конституційне приєднання селища до Києва неможливе! А таких погоджень немає. Немає жодних законних підстав силоміць приєднати селище до столиці. Те, що зараз чинить Київ, як кажуть спортсмени, дуже брудна гра. Шляхом кулуарних домовленосте